O nas

Agroturystyka na Jurze
noclegi, weselna, łowisko

Witamy serdecznie w agroturystyce „KOCIERZ” usytuowanej pod Krakowem w miejscowości Nawojowa Góra oddalonej o niecałe 20 km. Kraków to chyba najistotniejsze miejsce Jury którego nie można pominąć, Kraków to historia miasta ale i naszej pięknej Polski, to zabytki i przepiękne uliczki starego miasta, a na Rynku Głównym z XII-wieku znajdziecie Sukiennice, Bazylikę Mariacką, Wieżę Ratuszową, Podziemia Rynku i Muzeum Historyczne.

Gospodarstwo agroturystyczne „KOCIERZ” znajduje się na powierzchni 6,5 ha i jest prowadzone rodzinnie. Ja Maria Kot zajmuję się noclegami, organizacją imprez i stawem rybnym, a mój syn Bartek wraz z żoną zajmują się stajnią „KOCIERZ” jak i również noclegami i stawem.
Wspólne rodzinne zarządzanie gospodarstwem agroturystycznym umożliwia szeroką gamę oferowanych naszych usług związanych z imprezami, noclegami, stajnią i łowiskiem, każdy może znaleźć coś dla siebie, a pobliska okolica zachęca do turystyki pieszej jak i rowerowej, piękne lasy, górki, wąwozy, skały i groty wapienne oraz usytuowany obok naszego gospodarstwa ( można tam dojść na nogach) nieczynny piękny kamieniołom Nielepice/Młynka.

Zapraszamy do skorzystania.
Maria i Bartek Kot.

© kocierz.turist.pl